Public Server 212.129.48.169:27010

Dy fjale nga nje veteran i counter strike...

Ēfarė po ndodh nė botėn e Counter-Strike, ka ndryshuar ndonjė gjė? Ėshtė ende aq e madhe sa ajo pėrdoret pėr tė? A janė veteranėt e CS ende atje, duke luajtur me Counter Strike para se te punojne? Sa njerėz janė ulur nė brekė duke luajtur CS deri nė orėt e para te mėngjesit?! Kjo nuk ėshtė McDonalds qe shkakton probleme trashje, ėshtė e CS - energjike! CS + McDonalds, mmmm.... Hmmm ... mire, ky eshte thjesht mendimi im...

Nga perspektiva e imja personale, fakti ėshtė qe shpirti gjallėrues CS ende jeton sot ...CS ėshtė ende njė nga lojėrat mė popullore tė tė gjitha kohėrave, duke pėrfshirė Call of Duty dhe ende ka njė nga pėrvojat mė tė mėdha online pėr lojtarėt pėr t'a shijuar.Counter Strike ėshtė njė nga ato lojra qė ne do t'a kujtojmė tė gjithė ;)


Statistika Server
Shkarko CS 1.6
Models CS 1.6
Lojra Online