Menu

Counter Strike 1.6 Public Server
IP Server: 212.129.48.169:27010

"Solitaire" mbush 25 vjeç...

May 20, 2015 Shikuar:97 herë

"Solitaire"…

Microsoft feston 25-vjetorin e lojës mjaft popullore “Solitaire”, pjesë e sistemit operativ Windows. Kolosi i Redmond, laboratori i kërkimit...

Tech Zone

Gjurmimi nëpërmjet IP-së, çfarë duhet të dimë...

Çdo kompjuter ka një adresë unike, përmes së ...

Shikuar:143 herë

Shfletuesi Chrome do të braktisë Windows XP në fund të 2015

Të gjithë përdoruesit e Windows XP të shfletu...

Shikuar:264 herë

Aksesi në internet ju bën të mendoni se jeni më të zgjuar nga c’jeni në të vërtetë

Së fundmi janë zhvilluar disa hulumtime shken...

Shikuar:194 herë

6 arsye pse ju nevojitet ende një kompjuter desktop

Meqenëse kohët e fundit bota jonë po drejtohe...

Shikuar:632 herë


Download Games

Contra Evolution Revolution

Contra Evolution Revolution

Contra Evolution Revolution eshte nje loje aksioni me nje sistem "levizes" anash i realizuar ne stil klasik por tani i sjelle ne 3D per PC. Shkarko Contra Evolution Revolution (me Torrent)by Tirana...

Counter Strike 1.6 Shqip

Counter Strike 1.6 Shqip

Counter Strike me audio shqip dhe me text e te gjitha ne gjuhen e shqiponjave! Nese vertet e adhuron lojen dhe je atdhetar duhet patjeter ta shkarkosh dhe ta provosh kete super loje, gjithçka eshte ...

MotoGP 2

MotoGP 2

MotoGP 2 është një lojë ku ju duhet të fitoni garën me motorrin qe keni zgjedhur.Me pjesëmarrjen e garuesve profesionale nga e gjithë bota,do të fitojë motorri me lojtarin i cili do të jetë i pari n...